Що таке SDE відео?

Отже, розберемося з поняттями. SDE кліп – це коротке весільне відео, найчастіше тривалістю не більше 5 хвилин. Для створення ролика прямо в день весілля необхідно кілька професіоналів. В ідеалі – 2 оператора і режисер монтажу.

Зазвичай SDE ролик розповідає про ранкові збори молодят, розписку, вінчання і початок банкету. Тим, хто хоче отримати щось більше, варто подумати про зйомку додаткового матеріалу перед весіллям. Це можуть бути елементи відео love story, які розкажуть усім присутнім про знайомство пари, про їхні почуття. Важлива частина ролика, який знімається і готується просто в день весілля – це зворушливі промови наречених. Кращого моменту для чесних, щирих і палких зізнань годі й шукати! Чим відвертіше ви будете говорити на камеру для SDE відео, тим сильніші будуть враження ваших рідних і близьких під час перегляду кліпу.

SDE ролик в якості подарунка молодятам

Зазвичай Same Day Edit відео служить розвагою і сюрпризом для гостей. Але якщо ви знаєте про плани закоханих і впевнені, що цю послугу вони не замовляли, використовуйте найкрутішу ідею для подарунка – домовтеся про зйомку SDE кліпу з командою відеооператорів та зробіть неймовірно гарний сюрприз молодим!

 

Мета створення Same Day Edit – встигнути зробити гарне відео до кінця свята, так би мовити “на десерт” торжества. Демонстрація SDE відео відбувається в кінці банкету. Для досягнення бажаного ефекту – вразити і зачепити присутніх – команда операторів і фахівці монтажу вибирають з відзнятого матеріалу найбільш чуттєві і яскраві моменти весільного дня, а також додають гарний музичний супровід.

Для показу Same Day Edit під час весільного банкету потрібен великий екран і можливість демонструвати на ньому відео з комп’ютера. Обговоріть з адміністрацією закладу, в якому відбудеться торжество, всі технічні моменти заздалегідь.

Навіщо замовляти SDE кліп?

Якщо ви все ще міркуєте над доцільністю замовлення Same Day Edit відео паралельно з весільним фільмом, у нас є кілька аргументів для вас:

  • показ відео про весілля в день торжества приносить неймовірно позитивні емоції усім присутнім. Гостям буде приємно побачити себе в вашому кліпі, і ролик буде сприйнятий із захопленням, так як настрій відповідний і враження дуже свіжі

  • SDE кліп – це гарний готовий продукт, яким ви зможете поділитися з ким-завгодно вже в день весілля – наприклад, в соціальних мережах

  • Same Day Edit ролик – це чудова розвага для гостей

  • такий ролик – це прекрасні спогади і найщиріші, непостановочні емоції

Нехай відео, зняте і продемонстроване на вашому святі, викличе сльози щастя і усмішки у всіх!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *