1. Створити новий акаунт Google, використовуючи існуючий email

Існує поширена думка, що обліковий запис Google прікріпленій до Вашої почтової скриньки Gmail, але це не так. Це посилання дозволить Вам створити обліковий запис з будь-яким email в якості логіна:

https://accounts.google.com/SignUpWithoutGmail

 

  1. Ви очима Google

На основі відвідуваних Вами сайтів, Вашої сторінки в Google+ та інших сигналів, Google вивчає Ваш профіль: прагне вгадати Ваш вік, стать, інтереси, щоб показувати рекламу яку Вам потрібно. Поглянути на себе очима Google можна тут:

https://www.google.com/ads/preferences/

 

  1. Завантажити Всі Ваші дані в екосистемі Google.

Ви можете завантажити архів Ваших фото, контактів, повідомлень в Gmail і навіть Ваші відео YouTube:

https://www.google.com/takeout

 

  1. Повідомити про порушення прав Ваших авторських прав

Якщо ви виявили свій контент на сторонньому сайті, який використовує один з сервісів Google – AdSense, Google+ або YouTube, – ви можете подати скаргу на порушника з вимогою видалити його. Ця ж сторінка допоможе Вам прибрати сайти, що копіюють Ваш контент без дозволу, з пошукової видачі Google:

https://support.google.com/legal

 

  1. Історія Ваших переміщень

Ваш мобільний пристрій на ОС Android може відправляти дані про місцезнаходження і швидкості пересування на сервери Google. У спеціальному розділі на сайті Google Maps можна побачити всі Ваші геолокаційні дані, відомі Google. Ви зможете завантажити їх у вигляді файлу формату KML, який може бути переглянутий за допомогою Google Earth або Google Drive:

https://maps.google.com/locationhistory

 

  1. Google зберігає кожен Ваш пошуковий запит, і навіть всі Ваші кліки по рекламі на своїх численних сайтах:

https://history.google.com

 

  1. Не видаляти неактивний обліковий запис Google

Вам треба заходити під обліковим записом Gmail хоча б раз в 9 місяців, інакше Google має право закрити її відповідно до своїх правил. Пам’ятати про це нелегко, якщо у Вас дійсно багато облікових записів, тому варто вказати Вашу основний обліковий запис Gmail в якості додаткового адресата для попереджень і повідомлень (на жаль, це не працює для Google Apps). Зробити це можна тут:

https://www.google.com/settings/account/inactive

 

  1. Звіт про дії Вашого облікового запису

Корисна функція, якщо Ви підозрюєте, що Ваш обліковий запис використовує хтось інший без Вашого відома. Містить інформацію про всі дії, а також пристроях, IP-адреси і зразкових географічних положеннях, з яких здійснювався вхід. На жаль (чи на щастя), відсутня функція віддаленого припинення робочої сесії Вашого облікового запису.

https://security.google.com/settings/security/activity

 

  1. Список прав доступу

Містить повний список веб-додатків, розширень браузерів, скриптів Google і мобільних додатків, які мають права на читання і / або запис у Ваш профіль Google. Якщо рівень дозволів говорить «доступ до основної інформації», зазвичай це означає, що даний додаток використовує Ваш обліковий запис Google для авторизації.

https://security.google.com/settings/security/permissions

 

  1. Скинути пароль адміністратора Google Apps

Вкрай важлива сторінка для користувачів Google Apps. Якщо Ваш обліковий запис Google виявиться зламаний, використовуйте наступне посилання для скидання Вашого адміністраторського пароля. Також від Вас буде потрібно підтвердити Ваше доменне ім’я, створивши спеціальну CNAME-запис в налаштуваннях DNS.

https://admin.google.com/ваш-домен/VerifyAdminAccountPasswordReset

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *