КомандаSmileFilm складається з трьох осіб:

  • Богдан Романяк (фотограф-відеограф),
  • Тарас Мицак (фотограф-відеограф)
  • Марія Газдун (фотограф).

Богдан Романяк

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Я з дитинства захоплювався відеозйомкою. Вдома була проста відеокамера і я ходив всіх нею знімав. Фото на початку не цікавило зовсім. Потім коли мені було 15, одного разу, в знайомих було весілля, наша сім’я була запрошена. Я звісно взяв камеру і теж знімав. Пізніше змонтував з цього відео. І після цього я захопився цим і планував в майбутньому займатися відеозйомкою весіль. Зимою цього ж року мені знайомий створив сайт, який діє і тепер. На початку я займався відеомонтажем, а пізніше і почав знімати весілля.

 

З якої техніки ви починали фотографувати і яка на цей час? (Камера, оптика, об’єктив, світло)

Перша відеокамера це була Sony, моделі не пам’ятаю. Пізніше купив фотоапарат Canon 650D і тоді вже захопився і фотографією. Зараз знімаю на Canon 5D Mark II.

Де ви навчились фотографувати? (курси, фотошкола, майстер- класи, воркшопи чи самонавчання)

Я навчався фото і відеозйомки сам, на власних помилках. Помагали ютуб-канали, такі як Хохлов Сабатовський, FREEMAX.

Який у Вас основний напрямок у фото і чому Ви його обрали?

Основний напрямок фото і відеозйомки у нас це весілля. Важко сказати чому, напевно тому що там живі і правдиві емоції і щастя молодих людей, що надихає подарувати їм ще більше щастя своєю роботою.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Конкретно якісь люди не мають впливу на мої погляди і вміння, тому що я надихаю себе переглядом дуже багатьох фотографів та відеографів у фотостоках та Instagram.

Що вам допомогло і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Як сказав в попередньому пункті, розвиватись і ставати краще мені дуже допомагають роботи інших професійних фотографів на яких постійно хочеться рівнятись.

Чи часто знімаєте у фотостудіях? (Якщо так то назвіть 3 які вам найбільше подобаються)

У фотостудіях не знімав. Весільну дозйомку, прогулянку люблю знімати на природі, на красивих краєвидах, замках.

Які місця для фотосесій порадили б у своєму місті?

У Львові є дуже багато вуличок де можна зробити дуже круті фото та відео. Також біля Львова є дуже багато красивих місць – Підгорецький замок, Свірзький замок, Розвалений замок в Старому селі, Шевченківський гай.

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

За кордоном ще не знімав.

Що вам допомагає розуміти, що ви обрали правильний шлях в житті?

Я дуже люблю, коли змонтую весільний кліп, чи оброблю фото, питаю замовників чи сподобалось і чую у відповідь: «Вау, як круто», «Я не думав що буде настільки красиво». Оце напевно і допомагає мені розуміти, що я обрав правильний шлях.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *