Хочу розказати історію створення логотипу, та й нашої відеостудії загалом.

Відеостудія SmileFilm була створена 28 лютого 2017 року.

Спочатку студія займалася тільки відеомонтажем. А вже з літа 2017 року SmileFilm почав також відеозйомку. У лютому 2017 року також створювався наш сайт, і в першу чергу потрібен був логотип. Було багато варіантів, думок, ідей. І я не міг підібрати таку назву, щоб була легкою, запам’ятовуваною і зв’язаною з відео- або фотозйомкою. Довго підбираючи, вигадуючи, я зупинився на назві smilefilm. Назву придумано! А тепер потрібен логотип.

Спочатку я думав пов’язати щось зі словом smile, щоб був якийсь смайлик або веселий відеооператор у векторі. Вийшло лого №1. Воно проіснувало лише і почало мені не подобатися.

Тепер я вирішив остаточно: потрібно пов’язувати логотип з відео, фото, фільмами… Намалював цікаву фотокамеру, змінив шрифт і вийшло лого №2. І тут я, гортаючи стрічку новин Інстаграму, ВК, помітив що логотипи у них надто прості, красиві і запам’ятовувані. Так, це була третя спроба створення логотипу – дві поєднані букви S та f. І цей логотип був на сайті приблизно тиждень, але все одно він мені не подобався.

І я почав створювати простий, цікавий логотип. ВІДЕОстудія значить відеокамера. Змінивши знову шрифт на більш цікавий, намалювавши надпросту камеру, я створив теперішній логотип.

А вже від листопада 2018 р. SmileFilm не тільки знімає відео, а й фотографує. У нас є два фотографи, один з яких має великий досвід роботи (10 років).

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *