Вибрати хорошу відеокамеру справа не проста. З цим ділом краще не спішити, і вибрати хорошу, дешеву відеокамеру. На, сьогоднішній, день існує дуже багато відеокамер, а що саме з них вибрати, щоб була дешевша і якісна ви прочитаєте в цій статті.

Бренд

Найперше в виборі камери потрібно дивитись на бренд. Краще вибирати камеру бренд якої випускає також професійні камери (Sony, Panasonic, Samsung)

Тип відеокамери

  1. Цифрові відеокамери можна розділити на кілька типів. Тип камери буде залежати від типу носія, на який буде записано відео і вся інформація, адже сучасні відеокамери також можуть робити фотографії. Найпридатніші для сім’ї камери з DVD носіями. Як можна зрозуміти, головна особливість таких камер в тому, що вони здійснюють запис на диск, а точніше на маленький диск, адже вже давно не роблять великі і громіздкі камери для дому. Відеозапис буде відбуватися з роздільною здатністю 720х576. Ви зможете подивитися зняте відео на звичайному програвачі для телевізора. Але все-таки це не найкращий варіант для домашнього використання. Давайте розглянемо декілька інші типи відеокамер.
  2. Інший тип записує відео на дорогі і великі за обсягом диски Blu-ray. Та такий «блакитний лазер» можна записувати відео найвищого дозволу, ми маємо на увазі серед звичайних користувачів. Це відео з роздільною здатністю 1920х1080. Правда тривалість відео такого високого дозволу не може бути великою, адже обсяг інформації просто неймовірний. Для такого відео потрібно буде обзавестися більш потужною камерою і бажано мати знімний жорсткий диск на 500-1000 Гб, щоб можна було зберегти свою велику колекцію відеозаписів, ну не видаляти ж такі чудові спогади, а ми впевнені, що таких буде дуже багато. Буде перевагою, якщо Ви придбаєте відеокамеру з вбудованим жорстким диском з великим обсягом пам’яті, тоді не доведеться постійно переписувати на комп’ютер збережені відео. Звичайно, такі дорогі камери виправдають себе з часом. Чимало важливий екран і його якість, адже відразу ж буде зручно переглядати щойно зняте відео на великому екрані. У більшості моделей встановлюють дисплей діагоналлю до 3 дюйми, цього, як правило, достатньо для моментального перегляду. Буде перевагою, якщо екран можна повертати на великий кут, а саме від 180 до 270 градусів. Це дасть зручність при процесі зйомки з будь-якого положення, тому врахуйте це при виборі Вашої відеокамери.

Сучасні відеокамери оснащені сенсорними дисплеями. Так набагато легше і зручніше управляти всіма функціями. Якщо в камері, яку Ви вже купили, немає режимів зйомки, тоді Ви зробили велику помилку, обравши негідну пристрій. Найпопулярніші режими зйомки це: сутінки, пейзаж, макро, пляж, сніг, феєрверк, захід сонця та інші.

Використовуючи всі режими відповідно від ситуації, Ви можете знімати високоякісні відеоролики, не маючи особливих навичок. Зверніть увагу на те, що розмір відеофайлів і якість анімації буде залежати від кількості кадрів в секунду. Сучасні моделі відеокамер можуть робити до 60 кадрів за одну секунду. Відповідно розмір такого відеофайлу буде значний, тому якщо Ви не знімаєте активні дії, то цілком вистачить 30 кадрів за одну секунду. Від кількості кадрів буде залежати плавність дій, стати в нагоді це під час спортивних подій. Більшість камер знімають з частотою 30-50 до \ с.

Оптичний зум відноситься до найголовніших функцій, на які потрібно звернути увагу при купівлі відеокамери. За допомогою збільшення користувач може легко наблизити потрібний об’єкт, щоб максимально точно сфокусуватися на ньому. Якщо пристрій використовує цифровий зум, тоді наближаючи об’єкт, картинка буде втрачати якість, тому надавайте перевагу моделям, де використовується багаторазовий оптичний зум. За рахунок оптики збільшення відбуватиметься без втрати якості, а не за рахунок обрізання країв.

Після того, як Ви вже розглянули головні функції і практично готові купувати відеокамеру, спираючись на головні функції, давайте розглянемо інші особливості відеопристроїв, які здатні записувати яскраві моменти життя. У кожній сучасній камері повинен бути порт USB, щоб можна було швидко і легко перекидати файли на комп’ютер. Є й інші застосування цього роз’єму в подібних пристроях. Ви зможете підключити додатковий зовнішній жорсткий диск, що дасть можливість записувати відео високої якість цілі дні. Буде вигідніше купити зовнішній HDD об’ємом 1 Тб, ніж купувати карти пам’яті, але врахуйте, що не особливо зручно завжди тягти за собою цю величезну флешку.

Як відомо фотоапарат вміє знімати відео, ну, принаймні, сучасний фотоапарат, так виникає питання, чи може відеокамера робити якісні фото. Звичайно, так! Це робить відеокамеру універсальною. Якість фотознімків буде трохи поступатися сучасним дзеркальним або цифрових фотоапаратів, але все-таки для домашнього використання дозволу цілком вистачає. Купуючи відеокамеру, Ви можете забути про нет, не буде більше потреби носити його з собою.

Макрозйомка чимало важлива функція, яка дозволяє знімати об’єкти дуже близько до об’єктива. Фотографування тексту вимагає високоякісної макрозйомки. Навряд чи Ви зараз знайдете відеокамеру без такого режиму. Макрозйомка дуже важлива, так як і наявність спалаху для нічної зйомки. Якість відео не буде таким ідеальним як вдень, але все-таки вночі можливість записати ролик завжди буде. Спалах сильно поїдає заряд батареї, тому врахуйте, щоб її обсяг був достатній. Кожен, хто має намір знімати багато і постійно рекомендуємо прикупити собі додаткову батарею, бажано збільшеної місткості, щоб можна було оперативно продовжити зйомку відео. В основному звичайна батарея може тримати близько 4-5 годин при середніх навантаженнях.

Якщо розглянути бренди, то кращі на ринку такі виробники:

  • Sony
  • Samsung
  • Panasonic
  • JVC
  • Kodak
  • Canon

Але спиратися тільки на назву не варто, а краще підійти до цього питання більш делікатно.

Зараз прогрес пішов сильно вперед, тому ціни дуже сильно знизилися в порівнянні з попередніми роками. Зараз за 200-300 доларів можна купити цілком хорошу камеру, яка буде записувати відео в якості 720р як мінімум. Це може бути портативна камера, яка дуже схожа на телефон або великий плеєр. Головна перевага в тому, що таку камеру можна носити з собою в кишені, та й ціна цілком не кусається. Але маленький екран і відсутність великого обсягу пам’яті змушують задуматися про щось більш серйозне, якщо Ви маєте намір знімати більше відео. Також Ви зможете робити фото скромного якості такої бюджетної камерою.

Як вибрати відеокамеру з середнього цінового діапазону?

Якщо розглянути середній ціновий діапазон, то ми б порекомендували Вам модель Sony HDR-CX190E, так як її ціна складає трохи більше 350 доларів, а популярність та відгуки роблять її однією з кращих на ринку. Зверніть увагу на цю відеокамеру.

Як вибрати камеру з елітного цінового діапазону з безліччю функцій і великим об’ємом жорсткого диска?

Якщо Ви готові викласти чималі гроші за такий пристрій, тоді зверніть увагу на більш функціональні відеокамери. Моделі ціною від тисячі доларів можуть забезпечити як високу якість відео, так і відмінні фото в будь-яких умовах. Наприклад, може бути відмінний варіант модель Sony HDR-CX560E. Обійдеться такий пристрій трохи більше 1000 доларів, але функціонал повинен цілком окупитися. Її можливості вражають, і така модель буде ідеальною для домашнього використання за всіма параметрами. Тут Ви знайдете і режим нічної зйомки, і великий сенсорний дисплей, а також Sony HDR-CX560E може робити високоякісні фотографії високої роздільної здатності. Але не справа в самих характеристиках, а в тому, як все виконано. Якість можна побачити у всьому. Тут і якість збірки, і звук, і відео. Все зроблено відмінно. Серед недоліків можна виділити хіба що малий заряд батареї і не дуже сильний зум. За такі гроші можна було б зробити і краще. Деякі кажуть, що мікрофон занадто чутливий. Але акумулятор можна докупити, тому всі недоліки покриваються переваги. Ця модель ідеальна практично у всьому.

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *