Всі проекти

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів (Десятиборство)

Цей проект – це зйомка чемпіонату України з легкої атлетики, який проходив у місті Луцьк.

Проморолик для Allfirma

AllFiirma надає послуги по відкриттю фірм в Словаччині, оформлення ВНЖ і ПМЖ. Допомагають відкрити фірму як з нуля, так і купити готову фірму. Надають послуги по установі фірми в Словаччині.

Відеорезюме Федуняк О.І

Цей проект був зроблений на основі вже відзнятих фрагментів уроків та додаткової зйомки. Відеорезюме використовується у Всеукраїнському конкурсі “Учитель року”.

Booktrailer

Booktrailer був знятий до книги Оксани Сайко “Новенька та інші історії”. Був презентований на КВК “Літературка кавалєрка” у місті Івано-Франківськ командою “Оригінальний Дрогобицький Формат”.

“Моя маленька батьківщина”

  Відеоролик був створений для туристичного конкурсу “Моя маленька батьківщина  – душі потіха і розрада”.

Концерт хору “Кобзарик”

Концерт був знятий на замовлення хору “Кобзарик” у місті Самбір. Зйомку робила знімальна група SmileFilm. Здійснювалась однокамерна зйомка та запис звуку зовнішнім мікрофоном. Використовувались програми: Adobe Premiere Pro. Підписуйтесь на нас у Facebook та Instagram.

Привітання від гурту Майбутнє

Гурт Майбутнє опублікувавши 18 вересня 2017р. кавер на пісню Despacito набрали понад 10 млн. переглядів на YouTube. В знак цього дякують всім підписникам за підтримку та перегляди. Використовувалися програми: Adobe Premiere Pro Adobe Audition Adobe After Effects

.


  • wholesale nfl jerseys
  • wholesale jerseys