Всі проекти

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів (Десятиборство)

Цей проект – це зйомка чемпіонату України з легкої атлетики, який проходив у місті Луцьк.

Проморолик для Allfirma

AllFiirma надає послуги по відкриттю фірм в Словаччині, оформлення ВНЖ і ПМЖ. Допомагають відкрити фірму як з нуля, так і купити готову фірму. Надають послуги по установі фірми в Словаччині.

Відеорезюме Федуняк О.І

Цей проект був зроблений на основі вже відзнятих фрагментів уроків та додаткової зйомки. Відеорезюме використовується у Всеукраїнському конкурсі “Учитель року”.

Booktrailer

Booktrailer був знятий до книги Оксани Сайко “Новенька та інші історії”. Був презентований на КВК “Літературка кавалєрка” у місті Івано-Франківськ командою “Оригінальний Дрогобицький Формат”.

“Моя маленька батьківщина”

  Відеоролик був створений для туристичного конкурсу “Моя маленька батьківщина  – душі потіха і розрада”.

Концерт хору “Кобзарик”

Концерт був знятий на замовлення хору “Кобзарик” у місті Самбір. Зйомку робила знімальна група SmileFilm. Здійснювалась однокамерна зйомка та запис звуку зовнішнім мікрофоном. Використовувались програми: Adobe Premiere Pro. Підписуйтесь на нас у Facebook та Instagram.

Привітання від гурту Майбутнє

Гурт Майбутнє опублікувавши 18 вересня 2017р. кавер на пісню Despacito набрали понад 10 млн. переглядів на YouTube. В знак цього дякують всім підписникам за підтримку та перегляди. Використовувалися програми: Adobe Premiere Pro Adobe Audition Adobe After Effects

Десь по світу (DESPACITO)

Кліп був знятий на замовлення Романа Стахніва. Це кавер відомої пісні DESPACITO, слова Романа Стахніва. Зйомку робила знімальна група SmileFilm та партнер . Здійснювалась двокамерна зйомка на 5 дублів. Звук студійний. Використовувались програми: Adobe Premiere Pro.

Рідна школо, ти в моєму серці…

.


  • wholesale jerseys